Kaip atsiranda celiulitas?
Kai jungiamieji audiniai, gaubiantys riebalus ir esantys po oda, tampa silpni ir deformuojasi dėl sulėtėjusios cirkuliacijos ir limfos nutekėjimo, tuomet atsiranda ploteliai, kuriuose limfos ir kraujo, esančio smulkiuose kapiliaruose, tekėjimo greitis smarkiai sumažėja arba visai išnyksta. Riebalinio sluoksnio ląstelės sustorėja, išburksta, pradeda spausti aukščiau esančius odos sluoksnius. Susiformuoja rausvi, patinę, įtempti mazgeliai. Vėliau išsivysto antroji fazė – oda primena apelsino žievelę ar dygsniuotą antklodę.
Iš pradžių nepastebima “apelsino žievelė” virsta gumburiuota, suglebusia, raukšlėta oda – deformacija matyti plika akimi. Pakitimų dažniausiai būna ant šlaunų, sėdmenų, juosmens ir kryžkaulio srityse, ant kelių, kartais – pečių, viršutinės nugaros ir apatinės pilvo dalies srityse, ypač užpakalinėje kaklo dalyje – atsiranda vadinamasis bizono sprandas. Šąla kojos, vargina mėšlungis, sunkumo jausmas, tirpsta ir tempia sąnarius.
Vakuuminis masažas – tai puikus būdas gydyti celiulitui. Šiuo aparatu atliekamas masažas skatina kraujo priplūdimą į audinius ir taip gerina medžiagų apykaitą, skatina intensyviau tekėti limfą, stimuliuoja celiulito pažeisto riebalinio audinio mikrocirkuliaciją bei spartina riebalų deginimo procesą. Taip pat lėtėja odos senėjimo procesas.
Rekomenduojama:
10 kartų kursas, procedūrą atlikti 2-3 kartus per savaitę, po kurso 1-2 kartai per mėnesį palaikomasis.
Prieš procedūrą nevalgyti 1,5 val.
Gydimo kurso metu per dieną suvartoti 1,5-2 litrus mineralinio negazuoto vandens.
Procedūros trukmė 50-60min.